28 Mart 2008 Cuma

Büyük gün 15 Mart


Sonunda minik kuzumu kendi yatağına yatırabildim. Çok önceleri yaşadığımız düşme olayından sonra bir türlü cesaret edememiştim. Gerçi okadar derin yerden nasıl düştü anlamış değilim hala o kadar da içinde yastık gibi üzerine basıp yükselebileceği bişey koymadığım halde. Allah a şükürler olsun ki önlemini almış ve yatağın önünü battaniye ve yorganlarla doldurmuştum yani canı bile yanmadı ama yine de unutamam o günü. Ve sonunda uzun bir aradan sonra ayrı yerlerde uyuyoruz.. (Bana şimdiden zor geliyor aslında :(((((( )

Pazar gezmesi.... AKÇAY....


Havanın güzel olmasını fırsat bilip biraz deniz havası almak için Akçay ın yolunu tuttuk
biz annecik ve babacık kumsalda oturduk minnoşumuzda gün boyu evet 3-4 saatten fazla sürekli denize taş attı ve biz sonunda bastık yaygarayı imdatttttttt bizi biri kurtarsın...........


Eh yani sonunda kameraya baktığın pozu yakaladım be oğlum :)))
(Yani oda ne kadar kameraya bakmaksa neyse işte yine de yüzün görülüyor)

( Captain Jack Sparrow)
Mert bütün gün kumsalda denize taş attı.Artık açlıktan ölmek üzereyken neyse babamız bize yiyecek bişeyler aldı geldi ve yine kumsalda oturup yedik çünkü denizi gideceğimiz yere götüremezdik :) Neyse sonunda ikna ettik minik kuşu da sahilden ayırdık yoksa nerdeyse mayışmak üzereydik iyot kokusundan ve dalga sesinden sonra biraz da çocuk parkında oynayıp evimize gitmek için yola koyulduk.

Ve Akçay da akşam olmaya başladı bile yavaş yavaş evimize dönmenin zamanı geldi...


Veeee final attım kendimi annemlerin yatağına.
Pijamalarımı giysemde bir an önce uyusam artık.Çok güzel bir akşam geçirdim

balonlarla oynadık dans ettik süperdi, şimdiden sormaya başladım bile anne benim doğum günüm ne zaman


İşte benim canım annem. Uffff anne çok yoruldum bir an önce yatmak istiyorum lütfen ama

boşver fotoğrafı falan uyuyalım artık.


Evet işte mumları söndürdük, hadi arkadaşlar şimdi pastaya hücummm.
Soldan sağa doğru: Teyzemin oğlu Tamer abim, Bahar teyzemin kızı Buse, Müjgan teyzemle Hakan amcamın kızı cimcime arkadaşım Nilsu,Ben ve mini mini topi topi Tarık abim.


Nasıl bakmışım ama böyle romantik romantik :)

2.DOĞUM GÜNÜMÜZ


Benim minik oğlum 2 yaşına girdi. Ne kadar çabuk geçiyor yıllar seninleyken meleğim. Sanki daha önce hiç geçmiyormuş gibi hissediyorum. 2 yıl oldu sen hayatımıza gireli. Mutlulukla,heyecanla,sevgiyle,şevkatle dolu tam 2 yıl. Bebekliğini hatırlayamıyor gibiyim , nekadar çabuk geçiyor aylar seninle. Aslında büyümeni beklerken galiba bundan korkuyorum. Keşke öyle birşey olsa da zaman dursa ve hep şimdiki zamanı yaşasak. Aman sen boşver beni bebeğim anneler biraz bencil oluyor bu konularda inşallah sağlıklı bir şekilde büyümeni koca adam olmanı izleriz hep beraber. Sen bizim herşeyimizsin küçük mantarımız, kuzumuz ,sarı kedimiz,minnoşumuz,canımız......... Hep mutlu ol, hep sevgi dolu ol,hep şefkat dolu ol. Seni çok seviyoruz.

links

About This Blog

links

About This Blog

Blogger templates made by AllBlogTools.com

Back to TOP