16 Aralık 2008 Salı

İlk Sinema Deneyimimiz.....
Dün akşam eşim ve 1 arkadaşı sinemaya gitme kararı almış hanımlara sormadan, ilk duyunca kızdım gerçi gidemem falan dedim ama baktım biletler falan alınmış ve kalabalık bir grup gidecek oyunbozanlık yapamadım.


Aslında gitmek istemediğimden değil oğlumu evde bırakmak istemediğim için içim rahat değildi. Zaten çalışıyorum eve gel yemek ye hemen çık çocuk ne olduğunu anlamadan ,tam anne baba geldi diye sevinirken tekrar kaybetsin olacak şey değil. Eşime dedim ; "Giderim ama tek bir şartla Mert'ide götürürüm anlamam" Babamız önce bilmeki dururmu falan dedi , "valla durmazsa ben çıkar dışarıda beklerim sizi " dedim baktı benim fikrim değişmeyecek ee peki gidelim bakalım ne olacak dedi.


Gerçi babaannemiz biraz bozuldu buna ama ne yapayım zaten bütün gün zor durmuş onlarla. Pek alışık değik çünkü, birde akşam üzmek istemedim oğlumu. Neyse efendim düştük yola......


Seansdan 1 saat kadar falan önce gittiğimiz için oğlumla şöyle bir alışveriş merkezindeki oyuncaklara doğru hücum ettik. Hepsine bindi,indi :p


Yanlız şöyle bişey var bizim oğlan pek bi ekonomiktir. Jetonlu oyuncaklara çalışırken binmez çalışmadan biner. Oyuncakcıya gider seçemeden geri gelir ( Bu özelliği anası) Velhasılı her eve lazım yani bundan.Neyse film başladı anonsunu duyduk kaptık mısırımızı suyumuzu hop atladık koltuklara. Gerçi ben korkar diye düşünüyordum ama hiç öyle olmadı dikkatli dikkatli izledi ve sordu sürekli tabiki o kadar absürtlüğü anlayamadığı için. Yarıya yakın uyudu diğer yarının sonuna doğru kalktı. Ve film bitiverince bastı yaygarayı " BANANE BİTMESİN, YİNE BAŞLASIN DİYE"


Böylelikle ilk sinema deneyimimiz başarı ile sonuçlandı 41X maşallah.


Bu arada film hakkındaki yorumum:


Ben beğendim ilk yarısında biraz uyukladım ama daha sonra iyiyidi. Daha kötü olduğunu düşünerek gitmiştim çünkü. Gitmek isteyen olursa çok bişey beklemeyin yinede.

0 yorum:

links

About This Blog

links

About This Blog

Blogger templates made by AllBlogTools.com

Back to TOP